Tašky Dunlop

Značka Dunlop fujguje od konce 19. století. Založil ji John Boyd Dunlop a zpočátku se zaměřoval pouze na používání gumové pryže na opláštění kol svého syna. Zpočátku firma vyráběla především pneumatiky a pryžové výrobky, čímž je známá dodnes. Postupem času se oblast jeho zájmu posunula na výrobu kabelek a tašek Dunlop. V dneší době je Dunlop stylová módní značka známá po celém světě.

Vyznačuje se klasickým retro stylem, který se v módní sféře stává v poslední době velmi žádaným. Návrháři značky Dunlop v žádném případě nekopírují ostatní. Jejich kousky jsou neobyčejně nadčasové a jedinečné. Nemůže se tak stát, že by Vaše taška Dunlop vyšla z módy. Styl, kterým je navržena, zaručuje její dlouhou popularitu mezi tisíci žen z celého světa.

Dunlop klade důraz na kombinování nejmodernějších prvků. Z barev jsou použity především pestré, výrazné barvy. Velikost a tvar tašek a kabelek Dunlop bývá zpravidla řešena tak, aby se do ní vešel klasický formát A4, což ocení hlavně studentky a pracující ženy i muži. Není pravdou, že pouze ženy nosí tašky. Tašky Dunlop jsou navrhovány také pro muže. I oni si mohou vybrat z širokého sortimentu. Využít je můžete nejen do práce či volný čas, ale i při sportu. Lehkost a praktičnost tašek Dunlop Vás zaručeně nezklame. Každý badmintonista či tenista jistě ocení široký výběr badmintonových a tenisových kabelek značky Dunlop. Vybrat si může z tašek přes rameno, tašek na záda či klasických batohů. Mnoho sportovců se obrací právě na tuto značku díky její zažité tradici.

Tašky a kabelky Dunlop jsou vyráběny z kvalitní umělé kůže a soft vinilu. Další výhodou této značky je také její cena. Ceny tašek se pohybují okolo tisíce korun za kus. Vybrat si můžete z pohodlí domova v internetových obchodech, nebo přímo v kamenných prodejnách s kabelkami.

Leave a Reply