Školní batohy Topgal

Značka Topgal je mezi batohy velmi oblíbená. Na českém trhu patří mezi špičkové značky. Vyznačuje se především velmi kvalitním zbožím, vyráběným za nejpřísnějších kvalitativních kritérií. Za poslední 3 roky bylo reklamováno pouze 0,5 % zboží této značky. Jedinečný je také design batohů, který je neotřelý a příjemný.

Návrháři v této firmě jsou velmi dobře obeznámeni s potřebami studentů všech věkových kategorií. Ať už začínající prváčci nebo ostřílení vysokoškoláci, každý si zde může vybrat ze široké nabídky.

Topgal nabízí:

  • Dětské batohy – pro předškoláky
  • Školní batohy – pro školáky, většinou studenty základních škol
  • Studentské batohy – pro středoškoláky
  • Batohy na notebook – nejčastěji pro vysokoškoláky

Topgal batohy do školy Vám zaručují stoprocentní bezpečnost. Nemusíte se bát o záda a páteř svých dětí. Školácké aktovky jsou vybaveny pevnou zádovou konstrukcí, která zajišťuje pohodlné nošení a bezpečný vývin dětské páteře. Stejně tak Vám Topgal zaručuje bezpečnost věcí, které v batohu nosíte, a to hlavně díky kvalitním materiálům, které jsou používány při výrobě. Pro dokonale pohodlné nošení jsou batohy vybaveny posuvnými, dostatečně širokými popruhy, které si každý z Vás může nastavit podle svých potřeb.

Na výběr je pro Vás navrženo a vyrobeno nepřeberné množství barev, velikostí a tvarů batohů. Od pestrých výrazných barev určené především pro mladé studenty a školáky, až po klasickou černou či hnědou variantu. Batohy Topgal jsou řešeny do posledních detailů. Každý kousek je originální a jedinečný. Využívány jsou všelijaké prvky zdobení. Samozřejmě však záleží především na vkusu zákazníka a jeho stylu.

Batohy Topgal mají na svém kontě stovky spokojených zákazníků. Vysoká kvalita a vytříbený vkus zajišťuje této značce dobré jméno a stálé zákazníky. Buďte i vy jedním z nich a zaručeně neprohloupíte.

Leave a Reply