Kabelky Roxy

Roxy je světově známá značka, která spadá pod společnost Quiksilver. Často jsou obě tyto značky nazývány vodními značkami. Zaměřeny jsou především na tzv. boadriderové sporty jako je snowboarding, surfing, windsurfing, skate apod. V roce 1990 vnikla série zboží pouze pro surfing a od roku 1992 první řada džínů a zimního oblečení.

V dnešní době je značka Roxy známá především svým ležérním a přirozeně zábavným vzhledem. Nejčastějšími majitelkami těchto kabelek jsou hlavně mladé slečny a ženy, hledající právě takovýto nezávislý a spontánní styl. Jejich výhodou není pouze originalita a nevšednost, ale také kvalita materiálu z jakého jsou vyrobeny. Použity jsou hravé a příjemné barvy, které dělají kabelky Roxy tak originální. Mimo to jsou kabelky Roxy také velmi praktické. Najdete v nich spoustu kapes a různých přihrádek, pro dokonalé roztřídění Vašich věcí.

Vybrat si můžete ze širokého sortimentu klasických dámských kabelek do ruky, tašek přes rameno nebo batohů. Stačí si jen vybrat, který typ potřebujeme a který je pro nás ten pravý.

Co odlišuje značku Roxy od ostatních, je především to, že nevyniká žádným vlastním logem. To pak způsobuje, že na první pohled není nejlépe rozpoznatelná. Na její originalitě a nezávislosti to však nic nemění.

Nadšené sportující ženy vyhledávají kabelky Roxy po celém světě. Hledají originální, praktické kousky, které doladí jejich boadriderový styl. Využít je můžete také na procházky po pláži, chození do hor, nebo při nakupování ve městě. Jemný, ale přesto výrazný styl těchto kabelek bude zdokonalovat Vaši image, ať jste kdekoliv.

Pro dokonale sladěný vzhled můžete kabelky a tašky Roxy kombinovat také s oblečením a ostatními módními doplňky od téže značky.

Leave a Reply