Kabelky Prada

Italskou značku Prada založil v roce 1913 v Miláně Mario Prada. Zaměřoval se na navrhování luxusního koženého zboží a doplňků. Největší vliv však na rozmach této značky měla až Mariova vnučka Miuccia Prada, díky které je dnes značka Prada známá po celém světě. Má již na 250 obchodů v 65 zemích. Vysloužila si místo mezi nejvlivnějšími módními značkami světa. Proto její zboží patří spíše do vyšší cenové kategorie. Svou prestiží se značka Prada řadí mezi nejvyhledávanější a nejelegantnější značky jakou jsou např. Guess, Louis Vuitton či Dolce Gabbana.

Kabelky Prada jsou zárukou kvality a módního stylu. Vyráběny jsou z nejkvalitnějších textilních materiálů a kůží. Působí tak velmi luxusně a neokázale. Kvalita a preciznost, s jakou jsou kabelky Prada navrhovány a vyráběny, jim zaručuje světovost, eleganci a luxus. Každý kousek je něčím jedinečný.

Z barev jsou použity především decentnější odstíny, jako je hnědá, béžová, jasně zelená, lososová, antracitová nebo vínová. Zaměřují se na klasiku a jemnost, která způsobuje, že se některé kousky podobají retro kabelkám. Mají zajímavé netradiční tvary, čímž je značka Prada známá po celém světě. S kabelkou Prada se nikdy v davu neztratíte. Tento doplněk z Vás bude dělat dokonale elegantní ženu, ať jste kdekoliv.

Zajímavostí je, že majitelka značky Prada přivedla na trh místo kabelek a jiných kožených módních doplňků, také mobilní telefon LG Prada. Okamžitě se stal fenoménem a začalo ho vyhledávat obrovské množství žen, toužících po kráse a dokonalosti. Mobilní telefon LG Prada není pouze komunikační přístroj, je to hlavně dokonalý módní doplněk. Ženy a dívky z celého světa jsou ohromeny elegance a luxusem, kterou tento mobilní telefon znázorňuje.

Kamenný obchod s kabelkami Prada můžete najít v Praze 1 v Pařízské ulici.

Leave a Reply