Kabelky Lacoste

Francouzská značka Lacoste vznikla v roce 1933, kdy se francouzský tenista René Lacoste rozhodl skončit s kariérou tenisty a založil novou módní firmu. Díky novinářům získal René přezdívku Aligátor nebo Krokodýl, která je dodnes poznávacím znakem značky Lacoste v podobě malého zeleného krokodýla. Nejprve se tato firma zaměřovala na výrobu tenisového a sportovního oblečení. V dnešní době už však nabízí širokou škálu oblečení, obuvi, parfémů, kožených předmětů, hodinek a triček určených na tenis a sport.

Kabelky Lacoste jsou známé především svou nadčasovostí. Každý kousek jakoby k nám přišel z budoucnosti. Nemůže se Vám stát, že si koupíte kabelku a příští rok už nebude v módě. Originální styl budoucnosti zaručuje popularitu těchto kabelek po dlouhá léta. Společnost Lacoste se při navrhování nového zboží přizpůsobuje jak nejnovější módě, tak životního stylu.

Dalším typickým znakem kabelek Lacoste je jejich lehkost a jednoduchost, které zdůrazní Vaši jemnou eleganci. Jak už se říká „v jednoduchosti je krása“ a u oblečení a módních doplňků to platí dvojnásob. Jednoduchý styl je zřejmý na první pohled a působí neobyčejně lehce a jedinečně.

Kabelky jsou vyráběny z kvalitních materiálů s dlouhou životností. Z barev jsou použity především červená, bílá, růžová, černá, červené a žlutá. Existuje mnoho veselých pestrobarevných variant. Kabelky Lacoste můžete využít jak na sport, tak pro svůj volný čas. Ať už se vydáte na procházku či na nákupy do města.

Pokud je Lacoste Vaše oblíbená značka můžete kabelku Lacoste sladit s dalšími kousky od téže firmy. Nabízí se Vám spousta moderního sportovního i elegantního zboží.

Leave a Reply