Kabelky David Jones

Značka David Jones nese jméno po svém zakladateli, francouzském módním návrháři, Davidu Jonesovi. Působí již od roku 1987 a dnes se její zboží objevuje ve více než třiceti zemích celého světa. Zaměřuje se na navrhování a výrobu dámských kabelek, sportovních tašek, peněženek či cestovních tašek. Už země, ze které David Jones pochází, nám napovídá, že se jedná o kvalitní a módní zboží, kterým se může pochlubit většina francouzských značek.

Vybrat si můžete ze širokého sortimentu dámských stylových kabelek. Najdete zde jak kabelky v klasických barvách jako je černá či hnědá, tak všelijaké atraktivní kousky v pestrém barevném provedení určené pro sport nebo jiné aktivity. Nabízí také nepřeberné množství tvarů a velikostí. Kabelky David Jones se hodí pro všechny společenské události, ať už jdete na obchodní večeři, na ples, nebo jen tak s přáteli na večeři. Stejně tak jsou zde modely pro sport a volný čas.

Kabelky David Jones můžete najít v různých prodejnách s kabelkami či cestovními zavazadly. Pro větší přehled a pohodlnost se můžete porozhlédnout také na internetových e-shopech a z pohodlí Vašeho domova se v klidu rozhodnout, která kabelka se Vám nejvíce líbí.

V kabelkách této značky naleznete praktické kapsičky určené na drobné věci, jako je kapsa na mobil nebo kapsa na peněženku. Třeba pro peněženku David Jones. Peněženky jsou navrhovány v podobném stylu jako kabelky či cestovní tašky, aby k sobě perfektně ladily a doplňovaly se.

Kabelky jsou vyráběny z látky, popř. z látky a umělé kůže. I do České republiky již dorazily kabelky s imitací hadí kůže. Tento vzhled působí velmi elegantně a módně. Většina kabelek jsou také zdobeny různými cvočky a ozdobami, které jim dodají na jedinečnosti a detailech.

Výhodou kebelek David Jones je především jejich cena. David Jones patří mezi nejlevnější ale i tak velmi kvalitní francouzské módní značky vůbec.

Leave a Reply