Batohy Dakine

Počátky této firmy sahají do roku 1984, kdy byla zaměřena na testování prvních trekkingových batohů. O rok později začala s výrobou zboží, avšak nejprve na zakázku. Ani název Dakine nenese od svého zrodu. V roce 1999 fungovala pod názvem Bell a až o rok později byla přejmenována na dnešní Dakine.

Dakine je značka navrhující především sportovní a outdoorové výrobky. Mnoho horolezců, skialpinistů, snowboardistů, cyklistů či turistů volí právě zboží firmy Dakine. Nejenže má dokonalý stylový design, ale je také vyráběna z kvalitních materiálů. Batohy Dakine jsou uzpůsobeny tak, aby Vám jejich nošení způsobovalo co nejmenší zátěž na zádech. Pevná zádová konstrukce šetří Vaši páteř před nežádoucím křivením a následnými problémy a bolestmi zad. Vnitřní část batohu může obsahovat až deset kapes. Pro lepší nošení jsou jejich součástí také odepínací bederní a hrudní popruhy. Batohy značky Dakine mají být především funkční, praktické a pohodlné. A přesně takové také jsou.

Pozornost je věnována také bezpečnosti. Batoh je vyroben z reflexních materiálů a jeho součástí jsou i úchytky na cyklistické blikačky. To výrazně snižuje riziko, že Vás řidiči na silnici přehlédnou. Nezapomínejte na zásady bezpečnosti v žádné sportovní aktivitě!

Využít je můžete nejen při sportu, ale také pro volný čas, do školy či do města. Dakine nabízí batohy na nooteboky, školní batohy, dámské batohy a různé doplňky. Batohy jsou vyráběny ve veselých moderních barvách, jako je žlutá, zelená či oranžová. Z motivů volí nejčastěji pruhy, kostky a květinové vzory. Svěží nadčasové batohy bývají tím nejžádanějším stylem batohů, prodávaných v poslední době. A právě takovými jsou i batohy Dakine. Batohy Dakine mají úžasný elegantně sportovní design.

Leave a Reply